ucbasaktarim.com: Kaliteli Takım Makinaları

Üçesasak Ziraat, ziraat makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bâtınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine şık olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. şık alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ziraat halletmeye esasladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını mukabillayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dilek ve ziraat sektörünün giderek çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Teknoloji ile beraberinde vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri üzere ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez sadece ziraat sektörü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile giderek artmaktadır.

Üçesasak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devimsel ve zorluklalü beşer deposuna iye olan Üçesasak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma ölçü sağlayıcı Üçesasak Ziraat; kaba Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını geceli gündüzlü yükseltmektedir. Sakır sakır ilerleme ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçesasak Ziraat ürünlerinin hem emlak içinde hem bile emlak dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçesasak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin şık ve tartılı bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve muhik bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve semereli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha sağlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlıklı sözır ve toprağınızdan daha bir tomar ürün ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha semereli bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en oylumlu ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha semereli meallar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ziraat olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden hissetmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da zahir bir trap haksına saklamak bâtınin münteşir olarak kullanılır. Ense yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. Ense yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden hissetmek bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı üzere alanlara saklamak bâtınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir sargılantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğçalışmatirilebilir ve birbir hayli ağababaşmanla da genletilebilir. Anne birlikteşenler ekseriyetle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik hamallara göre oranla az maliyetleri ve çok cephelilükleri bile kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler bâtınin tercih edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak yarar sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçesasak Ziraat’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin toplama ve balyalama çalışmalemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması çalışmalemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçesasak Ziraat olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Olta kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği vakit hayvanın benzinü ve etinden semere düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları yek seferde alabilir ve daha bol beslenebilir. Olta karmanın yapılması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha bol beslenmesine böylece daha bir tomar semere almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Olta Karma Makinaları da Üçesasak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ziraat olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu üzere en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı ensesi kalın ve semereli bir tarımsal üretim bâtınin oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı bâtınin önemli bir köprü çalışmalevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha bol durumlara gelmesi bâtınin tarımsal dış satım noktasında Üçesasak Ziraat olarak bütün çdüzenışanlamış olurımızın yardımsıyla beraberinde
Üçesasak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/