Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza mütemadi giriş yaratıcı ve takip eden biriyseniz, örneğin 2 çağ önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çdüzenındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir yoklama bile arkadaş, kardeş ya da hesabı takip eden yakınlarımızdan yoklama sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler ekseri kullanıcı adınızı bileğişçiliktirmektedir, saldırganların sizin hesabınız sinein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde taraf yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Izlemeçi arttırmak sinein kullanılan web siteleri ya da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseri Instagram ilişkisı istediği sinein şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir insan şifrenizi çvira etmek sinein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun sinein bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişbol farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Kesinlikle Art Alınır?
Instagram hesabı çdüzenınan ya da hacklenen kişiler sinein ne günah ki çok çokça metot bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok çokça koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diye gerçekte diğer kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Prosedür: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi bileğişçiliktirin ve hemen arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Prosedür: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tutum şifreniz bileğişçiliktiğinde veya kullanıcı adınız bileğişçiliktiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğişçiliktirirler. Instagram tarafından geldiğine sakıncasız olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğişçiliktirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğişçiliktiren sen bileğilsen, hesabını güvene düzen” ya da kâh “bileğişçilikikliği mazi düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız fakat ekseri saldırganlar e-posta adresini bileğişçiliktirdiği sinein sizde bu ekran çıkmaz ve sütun olarak “asayiş kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?