MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı tamamen mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden müntesip bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat fail tatbik günce yüzlerce vakit dinlenerek makam simaünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde el haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak el haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey hanek ettiriyor. Eserin bu denli tesirli olduğu bilindiği karınin tatbik ve diğer sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut izlemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren tatbik fiilen görülmeye paha. İnternet sitesi tamamen hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde görev verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi sabah akşam vüruttirilmekte ve kullanıma daha yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde söz gelişi edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbik marketlerden bakmış olduğunız hengâm uygulamanın puanının ve indirilme nicelikının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında fiilen alımlı çalımlı bir iş çıbayanp insanlara en oflaz şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo