Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS amortisörı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman görev almış olduğundan, sigaraya benzemekle birlikte, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kabil yanma anlayışlemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan kişiler bâtınin bir dalgalı olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kazanmak bâtınin muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en muhteşem duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme tuzakışdemeviklarını tebdil etmek ve insanların henüz azca zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek bâtınin anadan görme sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mütenasip olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets tasarrufı bâtınin mutasavvertır. Cihaz, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu iş, dumanün yanması adına, buharlaşması yüz açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara nazaran henüz azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kazanmak bâtınin muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da yöresel yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ait meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan henüz azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı yüz, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil diğer duman ürünleri kabil tabilık gestaltcı olabileceği konusunda uyarılar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuştur. Bazı mizaç örgütleri, Heets kabil duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır hastalıkları ve diğer mizaç problemlerine neden olabileceğinden düşünce etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin gençler üzerindeki etkileri bile atışma konusu olmuştur.

Bununla birlikte, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara nazaran henüz azca zararlı olduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara dalgalı olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan kişiler bâtınin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara nazaran henüz azca zararlı olduğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün tasarrufı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına mütenasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve mizaç önerilerine mütenasip şekilde kullanmalıdırlar.