Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman zemin almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede yaman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kadar yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan eşhas dâhilin bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın girmek dâhilin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en majör duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece hileışdemeviklarını tadil etmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek dâhilin anadan görme sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets kullanmaı dâhilin mutasavvertır. çeyiz, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in dâhilindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamelat, dumanün yanması adına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara nazaran daha azca zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın girmek dâhilin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanmaı da yöresel yasalara bağlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanmaı haysiyetiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar gayrı duman ürünleri kadar bağımlılık kuruluşcı olabileceği dair ikazlar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuşdolaşma. Temelı dirimlik örgütleri, Heets kadar duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, tembel emrazı ve gayrı dirimlik problemlerine niye olabileceğinden telaş etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki tesirleri de münakaşa konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara nazaran daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara terk yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan eşhas dâhilin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara nazaran daha azca zararlı evetğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanmaı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve dirimlik önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.