Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi yürekin bir tane bileğil yekten zait hekimin izinı gerekir ve sıhhat oturmuş raporuna ister duyulur. Hamilelik süresince takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da gönül ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kadar durumlarda terapotik kazıma (sağaltım lakinçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kürtaj konulemi esnasında Umumi duyum yitimi ya da Dernekevi duyum yitimi uygulanır. özlük Umumi anesteziye tuzakınacak ise işlem öncesi 4 sayaç kadar oral gelgelı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kazımaı ise ya da önceden dokumalmış sezaryen ile doğumu varsa Umumi duyum yitimi ile kazıma dokumalır. Hemen kişinin geçmişte yapmış oldurmış olduğu kürtajları varsa ya da düzgülü veladet eylemi gerçekleştirilmiş ise Dernekevi duyum yitimi dokumalabilir. Dernekevi duyum yitimi Anestezi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel otlar ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) kez ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı tarafından dokumalır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) dokuması bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 zaman kadar sürer. Dernekevi duyum yitimi ile 15 zaman kadar, Umumi duyum yitimi ile 30 zaman kadar sonrasında şahıs soy zeminına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak lakinçlı Hekim tarafından otlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında şahıs Kontrolör lakinçlı gene gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son sayı zamanı itibarıyla kanuni olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni tahliye ya da kazıma denilmektedir. Yasalar ile müntesip bu işlem yalnızca küldöken veladet uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve rahatsız ortada mesture kalmaktadır. Gebede gülmeyen bir tutku mevcut ise ve aylı kalma durumu şahıs yürekin riziko oluşturuyor ise ya da hamilelik süresince zararlı olan münhasıran kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı otlar var ise kişiye terapotik kazıma (sağaltım lakinçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları